Holowanie Tarchomin 737 737 366

Holowanie Tarchomin 737 737 366

Holowanie Tarchomin 737 737 366

Holowanie Tarchomin 737 737 366, Tarchomin zwany też Tarchominem Wschodnim. Fabrycznym lub Przemysłowym leży na północny wschód od skrzyżowania ul. Modlińskiej i ul. Płochocińskiej. Istotnie, jest tu największy na Białołęce obszar przemysłowy. Głównie Polfa Tarchomin i Cementownia Warszawa. Szybko rozrastające się zabudowania mieszkalne.

Dla wyjaśnienia sąsiaduje z osiedlami: Wiśniewo, Żerań i Piekiełko. Godne uwagi jest, że zapewniamy pomoc drogową na terenie Tarchomina i okolic. Przede wszystkim nasz specjalistyczny sprzęt oraz doświadczony zespół są do państwa dyspozycji 24/h na dobę. Zapraszamy na naszą stronę. Zakres działań >>>  kompleksowa pomoc drogowa, hol aut, łodzi, skuterów wodnych itp., motocykli, skuterów, quadów. przyczep różnego rodzaju, przyczep kempingowych. dowóz paliwa, wymiana koła. wyciąganie z rowu, błota, śniegu, piachu, odpalanie z kabli. Przedstawiamy cennik wyżej wymieniony czynności. >>> Holowanie pojazdu - od 130zł. Zmiana koła na miejscu od 100zł. Odpalenie auta z kabli od - 90zł. Dowóz paliwa - od 90zł. Ceny uzależnione są od odległości dojazdu. Możecie nas Państwo znaleźć w mapy google.

Dla wyjaśnienia przedstawiamy obszar działań. Białołęka, Bielany. Praga Północ, Praga Południe,Targówek. Żoliborz oraz na terenie.: Marek, Wołomina, Radzymina,Wyszkowa. Nieporętu, Legionowa, Wieliszewa,Pułtuska. Nasielska, Nowego Dworu Mazowieckiego, Łomianek, Modlina. Następną istotną zaletą naszej firmy bez wątpienia jest współpraca z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. W związku z tym oferujemy naszym klientom rozliczenia bezgotówkowe. Innymi słowy zapewniamy holowanie oraz szereg innych istotnych usług, które rozliczane są z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia drogowego lub AC. Wnioskując w ten sposób klienci zaoszczędzą sporo nerwów, pieniędzy oraz unikną zbędnych formalności. Mamy konkurencyjne ceny i zadowolonych klientów którzy do nas wracają z czego jesteśmy dumni. Na koniec zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button