Holowanie Zegrze 737 737 366

Holowanie Zegrze 737 737 366. Zegrze to miejscowość w Polsce położona w województwie mazowieckim. W powiecie legionowskim, w gminie Serock położona nad Jeziorem Zegrzyńskim. Z Zegrzem sąsiadują Nieporęt, Jadwisin oraz Zegrze Południowe.
Istotnie po wojnie 13 czerwca 1963 roku oficjalnie otwarto plażę w Zegrzu i stał się to punkt docelowy weekendowych wyjazdów warszawiaków. W miejscowości znajduje się pałac myśliwski z XIX wieku (obecnie Hotel Pałac Zegrzyński) oraz kasyno. Cennym, lecz nie wykorzystanym turystycznie zabytkiem są forty twierdzy: Umocnienie Duże oraz Umocnienie Małe. Zwane także fortami „Ordon” i „Karlinek”.Obecnie Umocnienie Duże zostało przejęte przez Narodowy Bank Polski jako miejsce pod budowę skarbca, gdzie złożone mają być rezerwy NBP oraz zlokalizowany Centralny Ośrodek Komputerowy.
Przez Zegrze przebiega droga krajowa nr 61. Na całym odcinku, w granicach miejscowości, dwujezdniowa.Dlatego droga ta szczególnie w weekendy jest często zatłoczona , dochodzi tu do kolizji i awarii , więc jeśli przydarzyła Ci nieoczekiwana sytuacja dzwoń do nas Holowanie Zegrze 737 737 366 a pomożemy rozwikłać problem i wyjść z opresji.

Fachowo zajmiemy się Transportem łodzi i skuterów. Holowaniem aut i motocykli. Wyciągnięciem auta z rowu. Naprawami bezgotówkowymi i holowaniem z OC sprawcy kolizji. Wręczeniem na czas naprawy lub wyceny auta po kolizji auta zastępczego. Poza tym wykonujemy też naprawę ogumienia na drodze. Zmianę koła czy odpalenie auta awaryjnie. Pomagamy też z zakresu mechaniki doradzamy i transportujemy auta bezpośrednio do zaprzyjaźnionych nam warsztatów.

Reasumując przedstawiamy Cennik za wyżej wymienione usługi. A takimi opiniami naszych klientów możemy się pochwalić.

 

Call Now Button