Pomoc drogowa 737 737 366

mapa obszaru działania pomoc drogowa

Pomoc drogowa 737 737 366

Pomoc Drogowa to firma o której możemy w skrócie powiedzieć, że dysponuje profesjonalnie wyposażonym sprzętem. Istotnie Holownik dojedzie praktycznie w każde miejsce na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się holowaniem aut osobowych i dostawczych. Które uległy awarii na drodze lub brały udział w wypadku drogowym lub w kolizji. W związku z tym naprawiamy też auta bezgotówkowo i dajemy naszym klientom auta zastępcze.

Godne uwagi jest to, że prowadzimy działalność na terenie Warszawy. Nasza pomoc drogowa dojedzie szybko i sprawnie na: Tarchomin, Targówek, Białołękę, Bródno.  Praga Północ, Praga Południe. Grochów, Gocław, Bielany, Żoliborz. Bemowo, Chomiczówka, Wawrzyszew. Jesteśmy też na trasie S8, A2 i obwodnicy Marek.

Działamy też w okolicach Warszawy. Nasza autopomoc szybko dojedzie na następującym obszarze poza Warszawą:. Babice, Łomianki, Łomna, Czosnów, Kazuń Nowy. Modlin, Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek. Nasielsk, Pułtusk, Serock, Nieporęt, Zegrze. Wieliszew, Radzymin, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka. Wołomin, Tłuszcz, Wyszków, Legionowo. Chotomów, Jabłonna.

Przedstawiamy nasz cennik.

Pomoc drogowa Warszawa i okolice
DZWOŃ ! tel. +48 737 737 366

Pomoc drogowa 24h Warszawa i okolice

Skontaktuj się z nami :

https://pomoc-drogowa-holowanie24h.pl/kontakt/

Prowadzimy działalność na terenie Warszawy. Nasza pomoc drogowa dojedzie szybko i sprawnie na: Tarchomin, Targówek, Białołękę, Bródno,  Praga Północ, Praga Południe, Grochów, Gocław, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Chomiczówka, Wawrzyszew.

Działamy też w okolicach Warszawy. Nasza autopomoc szybko dojedzie na następującym obszarze poza Warszawą: Babice, Łomianki, Łomna, Czosnów, Kazuń Nowy, Modlin, Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek, Nasielsk, Pułtusk, Serock, Nieporęt, Zegrze, Wieliszew, Radzymin, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Wołomin, Tłuszcz, Wyszków, Legionowo, Chotomów, Jabłonna.

Dzwoniąc do naszej firmy macie Państwo pewność błyskawicznej reakcji oraz profesjonalnego podejścia o każdej porze dnia i nocy. Mniejsze usterki postaramy się usunąć od ręki.Współpracujemy z wykwalifikowanymi warsztatami i w razie potrzeby dowieziemy auto !

Call Now Button