Pomoc Drogowa Serock 737 737 366

Serock 737 737 366 Pomoc Drogowa

Serock 737 737 366 Pomoc Drogowa, Serock to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie legionowskim, nad Jeziorem Zegrzyńskim, naprzeciw ujścia Bugu do Narwi. Leży ono na pograniczu Kotliny Warszawskiej i Wysoczyzny Ciechanowskiej. Siedziba gminy miejsko - wiejskiej Serock. Odległość od centrum Warszawy wynosi około 40 km.
Miasto położone jest wzdłuż wysokiego brzegu Narwi. W pasie nadbrzeżnym jeziora, z Serockiem sąsiadują od strony Warszawy Jadwisin i od strony Pułtuska Wierzbica.
Serock 737 737 366 leży przy drogach krajowych droga krajowa nr 61 i droga krajowa nr 62. Drogi te są często oblegane przez kierowców. Którzy szczególnie użytkują je w weekendy w celu dojazdu do swoich działek. Nasza pomoc drogowa służy państwu w awaryjnych sytuacjach , pomagamy wyjść klientom z niełatwych sytuacji takich jak wymiana lub naprawa koła , awaryjne odpalanie auta lub w ostateczności holowanie. Godne uwagi jest to że współpracujemy z wieloma warsztatami tak aby zapewnić kompleksową obsługę. Z pewnością jesteśmy rzetelną firmą czego dowodem są opinie o nas. Poniżej przedstawiamy ogólny zakres naszych obowiązków >>>.

Pomoc Drogowa 24h/7, Holowanie Aut, Łodzi, Motocykli, Skuterów. Wyciąganie Aut z Rowu, Błota, Śniegu, Odpalanie Awaryjne.Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym sprzętem. Dlatego holownik dojedzie praktycznie w każde miejsce na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się holowaniem aut osobowych i dostawczych, które uległy awarii na drodze lub brały udział w wypadku drogowym lub w kolizji.Nasza pomoc drogowa zawsze jest do dyspozycji klienta. Pomagamy w różnych sytuacjach przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku DZWOŃ 737 737 366.

 

 

Na koniec przedstawiamy nasz cennik.

Pomoc Drogowa Serock 737 737 366
Call Now Button