Assistance Airport Modlin 737 737 366

Assistance Airport Modlin 737 737 366

Assistance Airport Modlin 737 737 366, wykonuje całodobową pomocą drogową i holowaniem pojazdów na terenie Modlina i okolic. W związku z tym świadczymy usługi z zakresu holowania i transportu pojazdów osobowych, dostawczych, motocykli i skuterów, łodzi i skuterów wodnych. Wszelkich maszyn budowlanych i urządzeń .
Oferujemy szybki dojazd na terenie Modlina i Nowego Dworu Mazowieckiego.

Godnym uwagi jest fakt, że pracujemy całodobowo , odbieramy telefon o każdej porze dnia i nocy. Zachęcamy do kontaktu 737-737-366

Assistance Airport 737 737 366  dojedzie szybko do Modlina i okolic takich jak >>>.

Nowy Dwór Mazowiecki, Babice, Łomianki. Łomna, Czosnów, Kazuń Nowy, Modlin. Pomiechówek, Nasielsk, Pułtusk, Serock. Nieporęt, Zegrze, Wieliszew, Radzymin. Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Wołomin. Tłuszcz, Wyszków, Legionowo, Chotomów, Jabłonna. Wieliszew, Tarchomin, Targówek, Białołękę, Bródno, Praga Północ, Praga Południe. Grochów, Gocław, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Chomiczówka, Wawrzyszew. Jesteśmy też na trasie S8, A2 i obwodnicy Marek.

Dla wyjaśnienia zajmujemy się przypadkami typu:.

Auto holowanie, holowanie pojazdów osobowych, holowanie pojazdów dostawczych. Transport maszyn budowlanych, holowanie motocykli, quadów, skuterów, transport łodzi i skuterów wodnych. Wyciągamy też  z rowu, błota, śniegu, piachu. Oprócz wyżej wymienionych działań częstymi przypadkami z jakimi borykają się nasi klienci są: wymiana koła, brak koła zapasowego, naprawa ogumienia, dowóz paliwa, źle zatankowane paliwo, awaryjne odpalenie auta.

Assistance Cennik.

Współpracujemy z najlepszymi fachowcami z zakresu mechaniki. w związku z tym możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm.

Holowaniem zajmujemy się kompleksowo dlatego możemy też wykonać holowanie z OC sprawcy kolizji, Istotnie wiąże się z tym również naprawa bezgotówkowa, jaki i auto zastępcze.

Dla potwierdzenia naszej rzetelności przedstawiamy Państwu opinie naszych klientów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button